Доступна розкіш від ТМ Bishoff

Доступна розкіш від ТМ Bishoff
02
Juli

Teilen

З незапам'ятних часів, на які тільки хитрощі не йшли жінки, щоб якомога довше зберегти красу і молодість.

Від зморшок вони використовували маску з молока ослиці, шматочком натурального шовку натирали шкіру для її регенерації, лікували волосся за допомогою маски з салату-латуку, брали молочні ванни для пружності тіла. Все це вимагало чималого часу і ресурсів. Але протягом століть всі ці знання і вміння ретельно збиралися, вивчалися і зараз результати цієї нелегкої роботи ми можемо бачити на поличках косметичних магазинів в красивих баночках, від великої кількості яких розбігаються очі. Яку ж косметику вибрати, адже кожна марка обіцяє чудодійний ефект тут і зараз? Природно, перш за все, натуральну! А якщо до переліку умов поставити «унікальна» і «вітчизняна», то вибір буде за ТМ Bishoff, яка є одним з лідерів серед українських виробників високоякісної натуральної косметики.

ТМ Bishoff- перша косметична марка преміум-класу на нашому ринку. І, не дивлячись на доступні ціни, її якість відповідає рівню провідних світових брендів. Розроблені в тандемі з науковими співробітниками кафедри технології ліків Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця лікувально-профілактичні засоби не мають аналогів і вже давно завоювали симпатії наших жінок, які часто віддають перевагу продукції марки ТМ Bishoff дорогим заморським засобам. Унікальними ці кошти роблять входять до їх складу головні інгредієнти - натуральний гель Бішофіт і рослинні полісахариди соку гриба Шиитаке. Активний комплекс на основі цих чудових складових, доповнений рослинними компонентами і ефірними маслами, дозволяє досить швидко побачити результат - красиву, гладку, сяючу, здорову шкіру.

Як відомо, догляд за шкірою повинен мати комплексний підхід, адже тільки тоді натуральна косметика покаже очікуваний результат. Тому своїм прихильницям ТМ Bishoff пропонує повний асортимент продуктів в залежності від виду догляду. Очищення, тонізація, зволоження, харчування, ліфтинг, регенерація шкіри обличчя - це все необхідно нашій шкірі, незалежно від її типу і віку. Догляд за шкірою навколо очей - пределікатна процедура, якої фахівці приділили особливу увагу, запропонувавши унікальні молочко для демакіяжу очей і ніжний догляд за шкірою навколо них. Доглянуті руки і ноги - то, що повинна мати будь-яка поважаюча себе дама. Поділяючи цю точку зору, ТМ Bishoff представляє гаму для СПА-процедур - гелі для зміцнення нігтів і для пом'якшення ступень, мус для пом'якшення кутикули, також загоює догляд для рук і ступень. А хіти марки - натуральні маски вже давно мають заслужене визнання, адже з їх допомогою вирішуються практично всі проблеми шкіри, так як вони очищають, Детоксицирующие, відбілюють, зволожують, живлять, звужують пори і розгладжують зморшки.

Фахівці ТМ Bishoff не спочиває на лаврах, і, можливо, вже найближчим часом, ми зможемо випробувати нові засоби і в черговий раз переконатися, що натуральна косметика - це дуже здорово, особливо, коли на флаконі є впізнавана напис - Bishoff!

Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 1
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 2
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 3
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 4
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 5
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 6
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 7
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 8
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 9
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 10
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 11
Доступна розкіш від ТМ Bishoff — Photo 12
Accessibility menu
Contrast settings
Schriftgröße
Letter spacing
Line height
Bilder
Font
Reset the settings