Помилка у догляді за волоссям, що перекреслить усе

Помилка у догляді за волоссям, що перекреслить усе
07
Juni

Teilen

Блискуче та слухняне волосся хочуть мати усі без виключення. Але якість волосся - це питання догляду. І якось історично склалось, що ми тонами виливаємо на нього маски й бальзами, усілякі силікони, олії й інше. Що завгодно, аби пасма були пружні, акуратні та здорові. Проте далеко не усі отримують результат пропорційний зусиллям… Чому? Бо забувають доглядати ще й шкіру голови!

Якщо ви хочете по-справжньому густе та сильне волосся, а не косметичний ефект до наступного миття, то починати треба саме зі шкіри голови. Зараз розкажемо кілька секретиків ?

 

? Масаж голови.

Робіть його під час миття або масажною щіткою, коли розчісуєтесь. Це допоможе покращити кровообіг та стимулює обмінні процеси у волосяних фолікулах. Але без надмірного ентузіазму: обмежтесь 3-5 хвилинами масажу 2-3 рази на тиждень.

 

? Регулярні пілінги та скраби.

Надлишки себуму, пил, компоненти масок та кондиціонерів, олії та ще багато речовин осідають та щільним шаром покривають шкіру голови. Спеціальний пілінг або скраб допоможе позбавитись його, вивільнити фолікули та навіть пришвидшити ріст волосся.

 

? Сироватка для шкіри голови.

Це найкраще, що ви можете вибрати для неї! Саме сироватка діє безпосередньо на шкіру, вирішуючи такі складні проблеми як надмірна жирність, лупа, випадіння волосся чи його повільний ріст.

Підібрати оптимальну сироватку для голови із натуральним складом дуже просто! У нашій лінійці ви знайдете саме те, що потрібно.

Accessibility menu
Contrast settings
Schriftgröße
Letter spacing
Line height
Bilder
Font
Reset the settings