​​Відновити шкіру після пілінгу

​​Відновити шкіру після пілінгу
07
червня

Поділитись

Часто ви можете почути, що агресивні пілінги та глибокі чистки на літо - не найкраща ідея. Проте регулярні кислотні пілінги та атравматичні чистки - зовсім інша справа. І саме влітку після них необхідно приділяти особливу увагу етапу післяпроцедурного відновлення.

Бажано, аби відновлювальний косметичний комплекс вам підібрав косметолог. Бренд Bishoff є партнером багатьох приватних спеціалістів, тому ми на прикладах власної продуктової лінійки розкажемо основні принципи відновлення шкіри після пілінгів та чисток:

Активне та глибоке зволоження.

Це необхідно вже з першого дня після процедури. Оптимально використовувати продукти без алкоголів, ефірних олій, ароматизаторів. Зняти запалення та відновити захисний бар’єр допоможе супер-зволожуючий крем. Наприклад, наш Крем-гель Глибоке зволоження з натуральним spf7.

Помірна антиоксидантна дія.

Для цього підійдуть легкі лосьйони та маски з вітамінами Е та С, екстрактами зеленого чаю, бета каротином. У нашій продуктовій лінійці вам підійде Крем-гель глибокої дії для проблемної шкіри та Детокс-лосьйон.

Якщо маєте схильність до пігментації після запалення.

То у догляд щонайменше на час відновлення потрібно включити легку відбілюючу текстуру. Наша Відбілююча маска з грейпфрутом та лакрицею підійде оптимально.

Делікатні «кислотні» процедури.

Їх у домашній рутині рекомендують включати вже через кілька днів після початку етапу відновлення. Мова про делікатні пілінги, що не травмуючи відлущують шкіру і покращують її мікробіом. У нашому арсеналі на те підійде Фруктова маска-пілінг.

Звичайно, немає потреби закупатись одразу 5-6 продуктами. У кожному персональному випадку вистачить і одного-двух. Звертайтесь до наших косметологів - двайте разом підберемо по-справжньому ВАШІ продукти.