Користуйтесь масками правильно: базові правила

Користуйтесь масками правильно: базові правила
11
червня

Поділитись

Маски доглядають шкіру: вирішують локальні проблеми та покращують загальний стан. Але щоб досвід використання масок був позитивним, дотримуйтесь правил користування.

  • Ніколи не тримайте маску довше, ніж потрібно. Тут не складно: на упаковці вже зазначений потрібний час. Ваша задача просто не порушувати рекомендацій виробника.
  • Маску наносимо тільки на очищену шкіру (за винятком альгінатної, звичайно).
  • Намагайтесь не використовувати за один раз маску та пілінг. Якщо ж цей дует для вас неминучий, уважно передивіться склад продуктів на предмет наявності конфліктуючих компонентів. І порадьтесь із косметологом.
  • Не потрібно робити маску щодня. Надмірний догляд обтяжує шкіру. Ідеально робити від 1 до 3 днів перерви, а вводити маску в схему догляду курсом.
  • Зберігайте маску у холодильнику, якщо, окрім іншого, хочете досягти ще й зняття набряку. Але загалом масці прекрасно підійде місце в сухому темному ящичку вашого косметичного столику.

І останнє, але не менш важливе – використовуйте маски у вечірній рутині. Такі продукти містять активи, що часто не поєднуються із агресивним сонячним випромінюванням. Окрім того, краще вже ввечері виявити свою індивідуальну непереносимість складників маски.