Аптечна косметика в моді

02
липня

Поділитись

О, що для нашого організму максимально прийнятно і приємно, йде від природи. І саме натуральна аптечна косметика допоможе нашій шкірі впоратися з тими випробуваннями, які готують холодні місяці. Подразнення, лущення, червоні плями - з цією проблемою стикаються багато з нас. Слід зауважити, що подібні явища часто виникають не стільки через погодні умови, скільки через неправильного догляду в зимовий час.
Засоби для догляду за шкірою, які ми використовуємо влітку, для зими можуть просто не підходити. У зимові морози схема відходу повинна бути такою: «очищення-харчування-захист». «Зимовий» крем повинен бути більш жирним. Необхідно, щоб засіб, яке оберігає шкіру від морозів, містило в своєму складі живлять речовини, що поліпшують регенерацію і обмінні процеси клітин. А з цим завданням найкраще справляються компоненти, даровані самою природою! Ви довго шукали ефективну косметику, яка виготовлена ​​виключно з натуральних компонентів і ризик отримання алергії від якої мінімальний? Аптечна косметика ТМ Bishoff представляє продукти для догляду, які доступні за ціною українському споживачеві, а їх якість відповідає рівню провідних світових брендів. В основі всієї косметичної продукції ТМ Bishoff знаходиться природний гель Бішофіт. Він являє собою унікальний комплекс мікро- та макроелементів, що перевершує за своїми властивостями багато відомих аналоги - солі Мертвого моря, океанічні і морські солі. З моменту відкриття Бішофіту мінерал піддавався ретельному вивченню. З'ясувалося, що він має протизапальну і регенерує дією, покращує мікроциркуляцію крові.

Аптечна косметика ТМ Bishoff володіє ще одним важливим компонентом - рослинним полисахаридом соку гриба Шиитаке, використовуваного в східній медицині понад 2000 років. Як з'ясувалося, саме вони мають виражений омолоджуючий ефект. В результаті 4-річних досліджень з'явився унікальний активний комплекс, що поєднує в собі гель Бішофіт і рослинні полісахариди соку гриба Шиитаке, доповнений рослинними компонентами і ефірними маслами. За своїм складом цей комплекс на кшталт нашої шкірі, тому при нанесенні косметичних засобів ТМ Bishoff відразу ж видно результат - шкіра виглядає ніжною, м'якою, сяючою і здоровою. Подивившись на перелік інгредієнтів на упаковці, можна переконатися, що ризик появи алергії досить малий, адже компанія не використовує для виробництва косметики барвники, синтетичні консерванти і продукти тваринного походження. Для запобігання несанкціонованого доступу і підробок упаковку забезпечили п'ятьма рівнями захисту. Власниці заповітних баночок від ТМ Bishoff можуть розраховувати на тривалий ефект косметичної лінії, так як при її виробництві не використовують гормони та антибіотики.

Для зимового догляду можна вибрати мультивітамінний живильний крем для нормальної шкіри. Збагачений вітамінами і мікроелементами крем підвищує опірність шкіри до стресів і несприятливого впливу навколишнього середовища. Поживна білково-вітамінна маска містить комплекс амінокислот, полісахаридів, вітамінів і мікроелементів, що містяться в олії зародків пшениці. Ці унікальні компоненти активізують обмінні процеси в клітинах шкіри і посилюють захист, повертаючи шкірі молодість і здоров'я. Екстракти амаранту, ріпаку та пшениці зволожують, усувають подразнення і лущення, відновлюють водно-ліпідну мантію шкіри. Аптечна косметика ТМ Bishoff є почесним володарем золотої медалі «За ефективне впровадження вітчизняної наукової розробки» від міжнародного парфюмерно-косметичного конгресу Intercharm. А найкращою нагородою для нас буде свіжа, промениста шкіра без лущення і роздратувань, стійко переносить навіть найсуворіші лютневі морози.